Naujienos

 Lašiša iš Syvde – viena perkamiausių prekių JAV

 Firmos „Hofseth AS“ iš Syvde lašiša tapo ypač populiari po to, kai „Washington Post“ išrinko ją geriausia tarp išaugintų ir laukinių lašišų.

Išauginta ar laukinė lašiša. Ar jaučiate skirtumą? Šis klausimas JAV yra svarstomas lygiai taip pat dažnai kaip ir Norvegijoje. „Washington Post“ sukvietė virėjų komitetą, kuris išsiaiškintų, ar tiesą sako lašišų žvejai, teigdami, kad laukinė lašiša yra geriausia. Rezultatas: triuškinanti išaugintos lašišos pergalė: ji užėmė  penkias pirmąsias vietas.

Geriausiai įvertinta „Costco“ maistų produktų parduotuvių tinklo parduodama išauginta lašiša, užšaldyta pakuotėse ir pasūdyta (įdėta sūrimo). Laikraščiai neparašė, kad ši lašiša yra supakuota ir pagaminta Norvegijoje, Syvde miestelyje.

 ,,Visiškai neįtikėtina. Mes aplenkėme visus didžiuosius šios klasės vyrukus“ – sako Roger Hofseth, „Hofseth“ grupės savininkas ir vadovas.

 Reklamos poveikis

 Jis nusipirko uždarytą pieninę Syvde miestelyje ir įrengė joje lašišos fabriką, kurį dabar būtų galima papuošti iškaba „Geriausias JAV“.

 ,,Reklamos poveikis įmonei ir mūsų klientams JAV yra neįtikėtinas. Dabar viliamės, kad visi tie 20 milijonų „Washington Post“ skaitytojų nupirks po vieną lašišos pakuotę kas antrą savaitę. O tada Syvde miestelyje mes būsime labai užsiėmę“ – sako Hofseth.

 Jis taip pat gali džiaugtis visos Norvegijos lašišos pramonės vardu: norvegiška lašiša yra ir pirmoje, ir antroje vietoje.

 ,,Mes pastatėme į vietą ir škotus, ir čiliečius“ – tvirtina Roger Hofseth.

 Keturi laukinės lašišos variantai užėmė 6, 8, 9 ir 10 vietas. Žemiausios vietos nestebina lašišos augintojo iš Ellingsøy.

 ,,Laukinė lašiša Šiaurės Amerikoje neturi kuo pasigirti. Jos negalima lyginti su norvegiška laukine lašina“,– sako Roger Hofseth.

 „Washington Post“ apibendrina testo rezultatus taip: „Nuosprendis buvo galutinis ir stebinantis. Išauginta lašiša be problemų nugali laukinę.“

Virėjai pabrėžia, kad lašiša nugalėtoja buvo pasūdyta pakuotėje, o tai suteikė gerą skonį ir gerą konsistenciją. Be to, ši lašiša buvo pati pigiausia – jos kilogramas net 10 dolerių pigesnis už dalies kitų lašišų rūšių.

 ,,Tai dėl to, kad šis parduotuvių tinklas vykdė akciją, taigi tai atsitiktinumas“,– sako Roger Hofseth.

 Testas:
Faktai

 „Washington Post“ yra didžiausias Amerikos sostinės laikraštis, ir penktas pagal dydį JAV.

 „Washington Post“ pakvietė grupę žinomų restoranų virėjų atlikti „aklojo“ testo, norėdami palyginti išaugintą ir laukinę lašišą. Išauginta lašiša užėmė penkias pirmąsias vietas.

 Norvegiška išauginta lašiša, supakuota Syvde vietovėje, užėmė pirmąją vietą.

Mūsų kontaktai

 •  UAB “Baltic Salmon”
 • Adresas:
  Žvelsos g. 2-1, Klaipėda LT- 93235
 • Telefonas: +370 46 365855
 • Faksas: +370 46 461101
 • Mob.tel.: +370 672 94097
  Mob.tel.: +47 97747598
 • Įmonės kodas: 302635880
 • El. paštas: info@fjord.lt

Rašykite

Jūsų vardas
El. pašto adresas
Žinutė
Apsaugos kodas
Apsaugos kodas